Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej. Lewa strona obrazka w świetle dziennym, Prawa strona obrazka basen sfotografowany w nocy, na basenie włączone światła. obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem
Baseny kąpielowe. Lewa strona obrazka przedstawia basen sportowy, pusty brak kąpiących się osób. Prawa strona obrazka przedstawia basen rekreacyjny, pusty, brak kąpiących się osób. Obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem (przenikaniem).
Przejdź do stopki

BRAK POCZEKALNI !
Informujemy, że ze względu na ograniczenia sanitarne związane z epidemią SARS-COV-2 NIE MA poczekalni. Osoby, które nie wchodzą na pływalnię prosimy o opuszczenie holu kasowego. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu dystansu.

Zasady bezpiecznego korzystania z krytej pływalni w czasie epidemii SARS-COV-2

UWAGA!
w okresie wakacyjnym tj. od dnia 1 lipca 2021r. do dnia 31 sierpnia 2021r. pływalnia będzie czynna w każdy dzień tygodnia od godziny 8:00 do 21:00 Zapraszamy.

Już jest! Terminal płatniczy uruchomiony

Treść

Miło nam poinformować, że od dziś tj. 17.03.2021r. pojawła się możliwość płatności bezgotówkowej. Uruchomiliśmy terminal płatniczy akceptujący płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi systemów: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, V PAY itp. oraz systemem BLIK. Zapraszamy!

309628