Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzk
Honorujemy karty
Baseny kąpielowe
Vouchery
Przejdź do stopki

Atrakcje

Treść

Jacuzzi

dla około 8 osób, temp. wody około 34 oC - 36oC

Wanna jacuzzi z włączonym hydromasażem (widoczna bulgocząca tafla wody), w tle widoczny basen rekreacyjny i tryskacze brzegowe, wyłączone.


Zjeżdzalnia

o długości 62 m, całkowicie umiejscowiona w hali pływalni (bez wyjeżdżania rurą na zewnątrz budynku), do całorocznego użytkowania w takich samych warunkach

Zjeżdżalnia w kolorze żółtym, kształtem przypominająca sprężynę, na dole widoczna hamowania dla osób zjeżdżających. Z lewej strony widoczne schody prowadzące na górę zjeżdżalni.Zjeżdżalnia w kolorze żółtym, sfotografowana od góry, widoczna rynna skręcona jak sprężyna, po której zjeżdża się do hamowni.


Tryskacze brzegowe w basenie rekreacyjnym

3 sztuki tryskaczy o różnych siłach i formach strumieni wody

Trzy tryskacze umiejscowione na brzegu basenu rekreacyjnego, włączone, woda trafia do basenu rekreacyjnego. Za tryskaczami widoczna wanna jacuzzi, w tle widoczny brodzik z grzybkiem dla dzieci i wejście do pomieszczenia ratowników.


Kaskada wodna w basenie rekreacyjnym

Kaskada wodna umiejscowiona na brzegu baseny rekreacyjnego, wyłączona. W tle widoczna zjeżdżalnia. Z prawej strony w tle widoczne koło ratunkowe zawieszone na ścianie.


Masaż ścienny czterodyszowy w basenie rekreacyjnym

Masaż ścienny czterodyszowy umiejscowiony w basenie rekreacyjnym na ścianie basenu pod wodą. Wyłączony.

Masaż ścienny czterodyszowy umiejscowiony w basenie rekreacyjnym na ścianie basenu pod wodą, widoczne cztery strumienie wody wydobywające się z dysz.

664811