Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej. Lewa strona obrazka w świetle dziennym, Prawa strona obrazka basen sfotografowany w nocy, na basenie włączone światła. obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem
Baseny kąpielowe. Lewa strona obrazka przedstawia basen sportowy, pusty brak kąpiących się osób. Prawa strona obrazka przedstawia basen rekreacyjny, pusty, brak kąpiących się osób. Obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem (przenikaniem).
Przejdź do stopki

Atrakcje

Treść

Jacuzzi

dla około 8 osób, temp. wody około 34 oC - 36oC

Wanna jacuzzi z włączonym hydromasażem (widoczna bulgocząca tafla wody), w tle widoczny basen rekreacyjny i tryskacze brzegowe, wyłączone.


Zjeżdzalnia

o długości 62 m, całkowicie umiejscowiona w hali pływalni (bez wyjeżdżania rurą na zewnątrz budynku), do całorocznego użytkowania w takich samych warunkach

Zjeżdżalnia w kolorze żółtym, kształtem przypominająca sprężynę, na dole widoczna hamowania dla osób zjeżdżających. Z lewej strony widoczne schody prowadzące na górę zjeżdżalni.Zjeżdżalnia w kolorze żółtym, sfotografowana od góry, widoczna rynna skręcona jak sprężyna, po której zjeżdża się do hamowni.


Tryskacze brzegowe w basenie rekreacyjnym

3 sztuki tryskaczy o różnych siłach i formach strumieni wody

Trzy tryskacze umiejscowione na brzegu basenu rekreacyjnego, włączone, woda trafia do basenu rekreacyjnego. Za tryskaczami widoczna wanna jacuzzi, w tle widoczny brodzik z grzybkiem dla dzieci i wejście do pomieszczenia ratowników.


Kaskada wodna w basenie rekreacyjnym

Kaskada wodna umiejscowiona na brzegu baseny rekreacyjnego, wyłączona. W tle widoczna zjeżdżalnia. Z prawej strony w tle widoczne koło ratunkowe zawieszone na ścianie.


Masaż ścienny czterodyszowy w basenie rekreacyjnym

Masaż ścienny czterodyszowy umiejscowiony w basenie rekreacyjnym na ścianie basenu pod wodą. Wyłączony.

Masaż ścienny czterodyszowy umiejscowiony w basenie rekreacyjnym na ścianie basenu pod wodą, widoczne cztery strumienie wody wydobywające się z dysz.

557896