Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzk
Honorujemy karty
Baseny kąpielowe
Vouchery
Przejdź do stopki

UWAGA!
Ostatnie wejście na pływalnię: godz. 20:00
Opuszczenie strefy z basenami i strefy saun: godz. 20:50
Zamknięcie Krytej Pływalni: godz. 21:00

Szanowni Państwo.
Czas pobytu na basenie liczy się od momentu odbicia paska i przejścia przez bramkę obok kasy, a kończy w momencie oddania paska do kasy. Opłacona pierwsza godzina to 70 minut. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata za każdy rozpoczęty kwadrans zgodnie z obowiązującym cennikiem.

AED na naszej pływalni

Treść

Automatyczny defibrylator zewnętrzny (ang. automated external defibrillator AED) – jest to wysoce specjalistyczne, niezawodne, skomputeryzowane urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych prowadzi zarówno osoby z wykształceniem medycznym, jak i bez niego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. (źródło: Wikipedia).

AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny został umieszczony w pomieszczeniu ratowników wodnych w budynku Krytej Pływalni. Urządzenie ratujące życie wraz z przeszkolonymi ratownikami w znaczący sposób przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa osób przebywających na pływalni, a także może przyczynić się do ziększenia bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu Krytej Pływalni. Niestety, ze względu na to, że pływalnia czynna jest tylko w określonych godzinach dostęp do urządzenia możliwy jest tylko w czasie pracy Krytej Pływalni.

Najbliższy defibrylator AED, do którego dostęp możliwy jest przez całą dobę, zlokalizowany jest w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przy ulicy Mickiewicza 42.

Zastosowanie defibrylatora:

  • ​pierwsza pomoc
  • resuscytacja krążeniowo oddechowa
  • reanimacja
  • defibrylacja dzieci i dorosłych

Najważniejsze funkcje naszego AED:

  • automatyczne dopasowanie głośności komunikatów do otaczających dźwięków
  • uniwersalne elektrody, dla dzieci i dorosłych
  • defibrylator półautomatyczny (AED informuje kiedy zalecana jest defibrylacja, wstrząs uwalniany przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku)
  • tryb pediatryczny uruchamiany za pomocą jednego przycisku
670660