Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej. Lewa strona obrazka w świetle dziennym, Prawa strona obrazka basen sfotografowany w nocy, na basenie włączone światła. obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem
Baseny kąpielowe. Lewa strona obrazka przedstawia basen sportowy, pusty brak kąpiących się osób. Prawa strona obrazka przedstawia basen rekreacyjny, pusty, brak kąpiących się osób. Obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem (przenikaniem).
Przejdź do stopki

UWAGA!
Ostatnie wejście na pływalnię: godz. 20:00
Opuszczenie strefy z basenami i strefy saun: godz. 20:50
Zamknięcie Krytej Pływalni: godz. 21:00

Szanowni Państwo.
Czas pobytu na basenie liczy się od momentu odbicia paska i przejścia przez bramkę obok kasy, a kończy w momencie oddania paska do kasy. Opłacona pierwsza godzina to 70 minut. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata za każdy rozpoczęty kwadrans zgodnie z obowiązującym cennikiem.

UWAGA!
W dniu 27 listopada 2022 roku Kryta Pływalnia będzie czynna
w godzinach od 13:00 do 21:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Sklep i kawiarnia na pływalni zamknięte

Treść

Zarówno sklep jak i kawiarnia, które znajdowały się na piętrze naszej pływalni zostały zlikwidowane wraz z likwidacją Krytej Pływalni w 2020r. Niestety, po ponownym otwarciu basenu, nie było możliwości ponownego ich otwarcia ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Mamy nadzieje, że jeszcze w tym roku, będziemy mogli poinformować Państwa o ponownym ich otwarciu. Należy jednak pamiętać, że ponowne otwarcie obu podmiotów uzależnione jest od ustabilizowania się sytuacji w kraju i zniesieniu nałożonych obostrzeń.

Biała tabliczka z czarnym napisem zamknięte.

573967