Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej. Lewa strona obrazka w świetle dziennym, Prawa strona obrazka basen sfotografowany w nocy, na basenie włączone światła. obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem
Baseny kąpielowe. Lewa strona obrazka przedstawia basen sportowy, pusty brak kąpiących się osób. Prawa strona obrazka przedstawia basen rekreacyjny, pusty, brak kąpiących się osób. Obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem (przenikaniem).
Przejdź do stopki

BRAK POCZEKALNI !
Informujemy, że ze względu na ograniczenia sanitarne związane z epidemią SARS-COV-2 NIE MA poczekalni. Osoby, które nie wchodzą na pływalnię prosimy o opuszczenie holu kasowego. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu dystansu.

Zasady bezpiecznego korzystania z krytej pływalni w czasie epidemii SARS-COV-2

UWAGA!
w okresie wakacyjnym tj. od dnia 1 lipca 2021r. do dnia 31 sierpnia 2021r. pływalnia będzie czynna w każdy dzień tygodnia od godziny 8:00 do 21:00 Zapraszamy.

Sklep i kawiarnia na pływalni zamknięte

Treść

Zarówno sklep jak i kawiarnia, które znajdowały się na piętrze naszej pływalni zostały zlikwidowane wraz z likwidacją Krytej Pływalni w 2020r. Niestety, po ponownym otwarciu basenu, nie było możliwości ponownego ich otwarcia ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Mamy nadzieje, że jeszcze w tym roku, będziemy mogli poinformować Państwa o ponownym ich otwarciu. Należy jednak pamiętać, że ponowne otwarcie obu podmiotów uzależnione jest od ustabilizowania się sytuacji w kraju i zniesieniu nałożonych obostrzeń.

Biała tabliczka z czarnym napisem zamknięte.

309621