Przejdź do treści
Budynek Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej. Lewa strona obrazka w świetle dziennym, Prawa strona obrazka basen sfotografowany w nocy, na basenie włączone światła. obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem
Baseny kąpielowe. Lewa strona obrazka przedstawia basen sportowy, pusty brak kąpiących się osób. Prawa strona obrazka przedstawia basen rekreacyjny, pusty, brak kąpiących się osób. Obie strony obrazka połączone w całość płynnym przejściem (przenikaniem).
Przejdź do stopki

UWAGA!
Ostatnie wejście na pływalnię: godz. 20:00
Opuszczenie strefy z basenami i strefy saun: godz. 20:50
Zamknięcie Krytej Pływalni: godz. 21:00

Szanowni Państwo.
Czas pobytu na basenie liczy się od momentu odbicia paska i przejścia przez bramkę obok kasy, a kończy w momencie oddania paska do kasy. Opłacona pierwsza godzina to 70 minut. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata za każdy rozpoczęty kwadrans zgodnie z obowiązującym cennikiem.

UWAGA!
W dniu 27 listopada 2022 roku Kryta Pływalnia będzie czynna
w godzinach od 13:00 do 21:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Suska grupa WOPR szkoli ratowników

Treść

Na terenie Suchej powstała Suska Grupa WOPR – jako jeden z oddziałów Zduńskowolskiego WOPR. Założycielami i koordynatorami grupy są Instruktorzy Ratownictwa WOPR Łukasz Miklusiak i Piotr Staszak. Suski WOPR świadczy nie tylko kompleksową obsługę ratowniczą Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej, ale również prowadzi kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP), recertyfikację KPP, kursy ratowników wodnych oraz patenty motorowodne.

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy pozwala na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z artykułem 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który jest dostępny dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego. Taki kurs został zorganizowany przez Suską Grupę WOPR w kwietniu. Zajęcia teoretyczne w wymiarze 25 godzin odbyły się online, natomiast zajęcia praktyczne realizowane były poprzez system symulacji medycznych, które obejmują prowadzenie szkoleń w warunkach zbliżonych do tych spotykanych na miejscu zdarzenia, gdzie pojawia się stres, trudne warunki terenowe, pogodowe, oraz sytuacje z utrudnionym dostępem do osoby poszkodowanej.

Najbliższe plany suskiego WOPR to kurs ratownika wodnego oraz patent na sternika motorowodnego.

573995